Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna teslimat sağlayabilmekteyiz. Standart 0-2 DESİ için kargo ücreti olarak 32.40 TL + KDV ödüyoruz. Şeffaflık gereği kargoya ödediğimiz ücretleri KDV HARİÇ şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Temin ve Tedarik Sürecinde Olan Yedek Parçalara Ait Süreç

Temin ve tedariği yapılamayan ürünlerde firmamız siparişin iptal ve iadesini sağlama hakkına sahiptir. Zira bazı yedek parçalarda markalardan ürün temin ve tedariği zaman aşımına uğrayabilir. Zira buradaki temel gerekçe ürün tedariğinin kısıtlı olması ya da firmaların kapanmış-iflas edebilmiş olmasıdır. Temin ve tedariği yapılamayan ürünler firmamız tarafından derhal siparişte geçerli olan ödeme metodu ne ise aynı şekilde iptali ve iadesi sağlanır.

Teslimat Süresi Kaç Gündür?

Teslimat süresi, sipariş çıkış yapıldığı andan itibaren maksimum 3 ile 4 işgünüdür. Paketinizin nerede olduğunu görebilmeniz için sipariş gönderildiği andan itibaren tarafınıza siparişindeki kayıtlı e-mail adresinize kargo gönderildiğine dair onay maili, takip bilgisi ve peşi sırada siparişinizde kayıtlı olan telefon numaranıza da SMS olarak iletilir. Bu durumda da sizden paketinizin nerede olduğunu zaman zaman takip etmeniz rica edilir. Bunu yapmanızı rica ediyoruz. Aksi bir durumda geç teslimatlar yaşayabilirsiniz.

Hangi Kargo ile Anlaşmalıyız?

SENDEO kargo ile anlaşmalıyız. SENDEO bulunduğunuz bölgede ve şubede çok fazla yoğunluğa sebebiyet veriyorsa, kargo ücretini sizin ödeyeceğiniz şekilde karşı ödemeli gönderebiliriz. Bunun için sizin cari bir anlaşmanız yoksa kargo ücreti epey yüksek çıkabilir, fakat dediğimiz gibi bunun mesuliyeti size ait olur. Bunun için bizimle canlı sohbet ekranımızdan iletişime geçmeniz halinde bu konuda size rehberlik sağlanacaktır. Bir indirim kodu ile siparişinizi kargo ücretini kendiniz ödeyecek şekilde siparişinizi işleme alabiliriz, peşi sırada siparişiniz karşı ödemeli şekilde gönderebiliriz.

Bunun dışında yer alan diğer sorularınız için bize denizliparca@gmail.com adresinden yazabilirsiniz.