Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna teslimat sağlayabilmekteyiz. Bunun için sizden, müşterilerimizden 390 TL altındaki sepet tutarında 16.85 TL, üzerindeki sepet tutarlarında da ise kargo ve desi hesaplaması yapmaksızın ÜCRETSİZ KARGO sağlıyoruz. Bunların yanı sıra yurtdışında yaşayan müşterilerimiz için de iletişime geçmeleri halinde yurtdışına da gönderim sağlayabiliyoruz. Fakat bunun için iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Mevcut durumda evet, kargo ücretini ödeme adımında müşterilerimizden tahsil ediyoruz. 

Böylece: Mağazamızda standart, tavan kargo ücreti 16.85 TL'dir.

Teslimat Süresi Kaç Gündür?

Teslimat süresi, sipariş çıkış yapıldığı andan itibaren maksimum 3 ile 4 işgünüdür. Paketinizin nerede olduğunu görebilmeniz için sipariş gönderildiği andan itibaren tarafınıza siparişindeki kayıtlı e-mail adresinize kargo gönderildiğine dair onay maili, takip bilgisi ve peşi sırada siparişinizde kayıtlı olan telefon numaranıza da SMS olarak iletilir. Bu durumda da sizden paketinizin nerede olduğunu zaman zaman takip etmeniz rica edilir. Bunu yapmanızı rica ediyoruz. Aksi bir durumda geç teslimatlar yaşayabilirsiniz.

Hangi Kargo ile Anlaşmalıyız?

Sürat Kargo ile anlaşmalıyız. Sürat Kargo bulunduğunuz bölgede ve şubede çok fazla yoğunluğa sebebiyet veriyorsa, kargo ücretini sizin ödeyeceğiniz şekilde karşı ödemeli gönderebiliriz. Bunun için sizin cari bir anlaşmanız yoksa kargo ücreti epey yüksek çıkabilir, fakat dediğimiz gibi bunun mesuliyeti size ait olur. Bunun için bizimle canlı sohbet ekranımızdan iletişime geçmeniz halinde bu konuda size rehberlik sağlanacaktır. Bir indirim kodu ile siparişinizi kargo ücretini kendiniz ödeyecek şekilde siparişinizi işleme alabiliriz, peşi sırada siparişiniz karşı ödemeli şekilde gönderebiliriz.

Bunun dışında yer alan diğer sorularınız için bize denizliparca@gmail.com adresinden yazabilir ya da bulunduğunuz sayfanın sol alt köşesinde yer alan "Bizimle Sohbet Edebilirsiniz" ekranımızdan bizimle anında iletişim kurabilirsiniz.

Newsletter

A short sentence describing what someone will receive by subscribing