Havale / EFT ödemeli siparişleriniz için banka hesap numaramız:

HESAP ADI: YILDIZSAN EV ALETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

IBAN: TR81 0006 7010 0000 0076 3200 83

BANKA ADI: YAPIKREDİ BANKASI - 092 - DENİZLİ SARAYLAR ŞUBESİ

HESAP NO: 76320083

Havale / EFT işlemlerinizde açıklama kısmında sipariş numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracaktır. Genellikle öğleden önce yapılan ödemeler için siparişiniz 24 saat içinde onaylanır. Lütfen ödeme yaptığınızı gösteren dekontu email ya da WhatsApp yazışma hattımızdan bizimle paylaşınız. Bu siparişinizin onay ve işlem sürecini hızlandıracaktır.


Kredi Kartıyla Ödeme

Denizliparca.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi ya da banka kartıyla online olarak yapabilirsiniz. Ödeme sistemi ve alt yapısı olarak Iyzico kullanmaktayız: https://www.iyzico.com

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm anlaşmalı bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerde ise Iyzico ödeme kuruluşunun anlaşmalı olduğu banka kartlarını kullanabilirsiniz. Ödeme adımında "Taksit" seçeneğini tıklayarak vade oranlarını ve seçenekleri görebilirsiniz.


Güvenli Alışveriş

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizi daha güvenli yapabilmeniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz. SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece satın alma aşamalarında kullanılmaktadır. Yüksek güvenlik standartları geçerlidir ve başka hiç bir işlem için kayıt altında tutulmaz. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Shopify SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan alışveriş yapabilirsiniz.