Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Kayışı Nasıl Değiştirilir?

Genel olarak en çok kullanılan Ekmek Yapma Makinelerinden biri olan Sinbo markası, pek çok modeliyle Türkiye ve dünyada pek çok mutfakta göz kamaştırıcı bir şekilde göz önündedir. Sinbo markasının modelleri ekmek yapımında hem hamuru yoğurması hem de devreye giren rezistansı sayesinde ekmek yapma pratiklerini eğlenceli bir hale getiriyor ve kişiler için hem lezzetli bir ekmek yapma deneyimi hem de zaman tasarrufu sağlıyor. Bu ekmek yapma makineleri yoğun ve aşırı kullanımlarından ötürü teknik parçalarında bir aşınma yaşayabilir, bu çok olası bir durumdur. Bu teknik parçaların en bilineni kayışlardır. Sinbo 4705 modeli ise en çok tercih edilen ekmek yapma modellerinden biridir. Denizli Parça ve Yıldız Teknik Ev Aletleri olarak bu kayışlardan ücretsiz kargo ile sizlere ulaştrıyoruz. Sinbo SBM 4705 kayış ürünümüzün fiyatı mevcut durumda bulabileceğiniz en uygun fiyata sahiptir. Bu konuda iddialıyız. 

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Kayış Değiştirme İşlemi Kolaydır.

Kayışlar sürekli hareket ve devinim halinde olan iki teknik parça arasında enerji ve elektrik yayarak motordan ana gövdeye gidecek elektriğini akışını düzenler. Bu kayış poliüretan bir kayış olduğu için yoğun ve aşırı kullanımlarda kayışın kopması, erimesi ya da aşınması doğaldır. Bunun tek çözümü kayıştan elinizde yedek parça bulundurmak ve o gün geldiğinde değiştirmek olacaktır. Bu konuda size rehberlik sağlıyoruz. Sinbo Ekmek Yapma Makinesi kayışlarımızdan temin edebilirsiniz.

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Kayışı Nasıl Değiştirilir?

Peki, bu kayışları Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Bu kayışları değiştirmek için cihazların teknik parçalarına ulaşabileceğiniz kapaklarını açmanız gerekir. Haznenin de alt kısmında arka tarafı yukarıya bakan bir parça vardır, o parçanın altında kayışı göreceksiniz. O kayışı dişlilerinden sağa sola oynatıp boşa çıkartabilir ve kayışın çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu kolay bir işlemdir. Eğer bu işlemi video izleyerek yapmak isterseniz size şu kaydı izlemenizi öneriyoruz.