Philips Marathon Motoru - Orijinal Yedek Parça

Philips Süpürge grubu ev aletleri en yoğun tercih edilen markalardan biridir. Philips, pek çok elektrikli ev aleti olmak üzere süpürge grubunda da dünyanın ve sektörünün en öncü markalarından biridir. Bu markanın ürünleri ev aletleri grubuna en az bir evde rastlamak mümkündür. Yoğun bir kullanıma maruz kalan bu aletlerin bakımının yapılması gerekir. Özel olarak elektrikli süpürge gruplarında her kullanımdan sonra özenli bir temizlik yapılmalıdır. Bu tür makinelerin kullanım sonrasında temizliğinin yapılmaması parçaların bozulmasına, zamanla motorun yıpranmasına ve hatta çekim gücünün zayıflamasına yol açabilir. Bunları makinenizin çalışma performansından, sesinden, çekim gücünden hemen anlayabilirsiniz. Makinenizde böyle bir sorun-yavaşlama ya da performans düşüklüğü olduğunuzu düşünüyorsanız, bu temel eksiklik bir aşınma sonucunda büyük ihtimalle Süpürge Motoru'ndan kaynaklanmaktadır. Motorlar, elektrikli süpürge grubunun çekim gücünü belirleyen en temel teknik parçalarından biridir. Elektriği ve akımı diğer teknik parçalara ileten temel bir parça olduğu için bozulması muhtemeldir. Fakat nadiren bozulurlar, bozulmasına en büyük gerekçenin sağlıklı ve iyi bir temizlik yapılmamasından kaynaklandığını söyleyebiliriz. Bu tür makinelerin görevi temizlik yapmaktır, fakat bu tür makineler iyi bir temizlik yapılmasını da talep ederler.

Bu konuda en teknik parçalardan biri de Süpürge Motorlarıdır. Süpürge motorlarını bu tür makinelerin beyni olarak tanımlayabiliriz. Bütün makineye en yüksek elektrik sinyalleri bu teknik parça üzerinden iletilir. Bu anlamda bu parçanın yedek parçasını tercih ederken orijinalini tercih etmelisiniz. En iyi çekim gücüne sahip bu orijinal motorları Marathon grubu için sunuyoruz.

Philips Marathon Motoru - Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon Motoru - Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon grubuna yönelik olarak sunduğumuz bu orijinal motor Slovenya üretimidir. Çekim gücü konusunda zayıflayan Marathon modeli süpürgelerinizin bakım ve değişimini bulunduğunuz ildeki Yetkili Servisler ya da Uzman Servisler aracılığıyla yapmanızı öneririz. Do It Yourself ya da Kendin Yap anlayışıyla videolar izleyerek kendinizde yapabilirsiniz, bu konuda sizi YouTube'da yönlendirebiliriz.

Philips Marathon Motoru - Orijinal Yedek Parça