Philips Marathon Motorları Orijinal Yedek Parça

En yaygın kullanılan süpürge markalarından biri olan Philips'in Marathon süpürge grubu için sunduğumuz bu Orijinal Motorlar ile çekim gücü az olan süpürgenizin bakımını yapabilir ve iyi bir temizliğin temel konforlarından biri olan dip köşe bucak temizliğine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Philips Marathon süpürge grubunun 9205, 9210 ve 9170 modelleri en çok tercih edilen süpürge modellerindendir. Her üç modelin motoru da ortaktır. Bu modellerin orijinal motorları en zor bulunan yedek parçalardan biridir. Denizli Parça olarak Philips Marathon Motorlarına uygun modelleri ücretsiz kargo ile sunuyoruz. motorları zor bulunan yedek parçalardan biridir.

Philips Marathon Motorları Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon Elektrikli Süpürgeleri Teknik Özellikleri

Marathon grubunun torbasız elektrikli süpürgelerinden biri olan bu modeller çekim kalitesi, 2200 W kadar çıkan emiş gücü ve kullanıcısına sağladığı kolay temizlik konforuyla en çok tercih edilen modellerden biridir. Öyle ki çok yaygın tercih edilen bu modellerin yeni bir benzerini bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu nedenle elinizde ve kullanmakta olduğunuz 9205, 9210 ve 9170 modellerinde yedek parça bulundurmanızı öneririz. Bu anlamda süpürge motorları elzem parçalardan biridir ve haliyle çok zor bulunur. İlgili modelinize uyumlu bir şekilde sağladığımız süpürge orijinal süpürge motorları ile makinenizin bakım ve temizliğini bulunduğunuz ildeki yetkili servisler ya da uzman servisler aracılığıyla yapabilirsiniz. Modelinizin yedek parça değişimini yapmanız oldukça önemli bir konudur. Bu tür modellerin orijinal yedek parçalarını tercih etmelisiniz, çünkü bu tür modellerin sağlıklı ve ilk günkü çalışmasının temel nedenlerinden biri parçalarının orijinal olmasıdır.

Philips Marathon Motorları Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon Motorları Neden Bozulur veya Arızalanır?

Eski tip elektrikli süpürge modellerinde toz torbası bulunur, bu her temizlik sonrasında torbanın dolmasına yol açar, bu da motora zarar verebilir. Philips Marathon grubu elektrikli süpürge modelleri bu anlamda torbasız süpürge gruplarından biridir. Fakat buna rağmen yoğun ve aşırı kullanım motora zarar verebilir. Elektrikli süpürge motorları bozulabilir, bunun pek çok yazımızda kullanım kaynaklı nedenlerine işaret etmiştik. Temizlik konusunda bize rehberlik sağlayan bu aletlerin de temizlenmesine ihtiyaçları vardır. Bu bilhassa süpürge torbaları, hazneler ve motorlar için geçerlidir. Süpürge motorları bir motorun gücünü ve çekim kalitesini belirleyen en teknik malzemedir. Bunun yanında ani elektrik şoklarında da bu motorlar arızalanabilir.

Philips Marathon modelleri için sunduğumuz bu orijinel Slovenya Domel ürünleri olan bu yedek parça ile, çekim kalitesinde sorun yaşayan makinelerinizin parça değişikliğini yapabilirsiniz. Bir yenisini bulmakta zorlanacağınız Marathon gruplarına en hayati yedek parçayı tedarik ediyoruz.

Philips Marathon 9170 Motorları Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon FC 9170 Motoru Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon 9170 Motorları Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon FC 9205 Motoru Orijinal Yedek Parça

 

Philips Marathon 9210 Motorları Orijinal Yedek Parça

Philips Marathon FC 9210 Motoru Orijinal Yedek Parça