Arçelik Ekmek Yapma Makinesi - Yedek Parça

Küçük Ev Aletleri ve Mutfak grubunda Türkiye'nin lider firmalarından biri olan Arçelik markasının ürünleri Ekmek Yapma Makineleri'inde de oldukça mahir bir profil çizmektedir. Bu gruptan oluşan Arçelik Ekmekçim grubu hem pastanelerin hem de evlerin en çok tercih edilen ürünlerdir. Ve bu tür makinelerde Yedek Parça gereksinimi elzemdir. Denizli Parça olarak bu grupta şimdilik hem Kayış hem de karıştırıcı parçaları sunuyoruz. Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ekmek Yapma Makinelerinden kısa zamanlarda yoğun bir performans talep ederiz. Bu, makinenizin yedek parçalarında, bilhassa kayış gibi teknik malzemelerde aşınmaya, yıpranmaya, kopmaya yol açabilir. Bunun önüne geçmenin ne yazık ki ideal bir yolu yoktur. En ideal yol, makinenizin dikkatli kullanılması olur. Buna rağmen Arçelik Ekmekçim grubunda, bilhassa K2715, 2710, 2720 ve 2705 modellerinde yedek parça bulundurmak elzemdir. Kayış, bu yedek parçaların en temelidir. Yoğun kullanımdan kaynaklı aşınan, yıpranan ya da kopan kayışlar makinenizin çalışmamasına yol açar. Bunun tek çözümü kayışın değiştirilmesidir. Arçelik Ekmekçim grubu için sunduğumuz kayışlar, otomobillerde kullanılan triger kayışlarındandır ve uzun süreli kullanım için dayanıklı özelliklerden oluşan kauçuk materyalden üretilmiştir.

Arçelik Ekmekçim Grubuna, modelinize uyumlu yedek parça kayışlarını temin etmek ve satın almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

 Arçelik Ekmekçim ile ilgili firma tarafından yayımlanmış tanım videosudur.